Styczeń to miesiąc podsumowań. W tym roku postanowiliśmy podsumować nasze projekty oraz dotychczasowe działania. Był to rok pełen wyzwań i nowych akcji. Fundacja w ubiegłym roku ruszyła z nowymi projektami i akcjami, które na dobre zagoszczą w naszych harmonogramie. A teraz czas na małe podsumowanie.

Najważniejsze akcje

Podsumowanie roku 2016

Największym powodzeniem cieszyła się akcja MAGICZNY LIST, którą zorganizowaliśmy pod koniec października. Akcja ta sprawiła najwięcej radości nie tylko nam :). Paczki dochodziły z całej Polski. Angażowaliście się osobiści lub wspólnie ze znajomymi. Pełen samochód prezentów pojechał do domu dziecka. Raz jeszcze dziękujemy.

Teraz czas na małe podsumowanie liczbowe.

diamond ends

Czasu, zaangażowania i coraz większej liczby osób wspierających fundację i nasze akcje nie da się policzyć. Dziękujemy, że jesteście z nami i jest was coraz więcej. Przed nami kolejny rok i kolejne akcje. Mam nadzieję, że pomożemy jeszcze większej liczbie dzieciaków. Rok 2017 należy do nas.